Návrat?

4. června 2013 v 19:19 | Genevieve |  Já, Genevieve
Uvědomuju si, že jsem tento blog nestačila ani pořádně rozběhnout a vytratila jsem se, ale snad není všem dnům konec. Neměla jsem sem zkrátka co dávat. Škola mi brala čas i mozkové buňky, tak jsem nepsala a četla jen povinnou literaturu. Hodně jsem ale získala. Naučila jsem se nahlížet na literaturu z nového úhlu pohledu (kvůli literární teorii) a neodsuzovat literaturu 19. století (i když přečíst všech 30 knih ze seznamu ke zkoušce jsem stejně nezvládla, na Jiráska bych potřebovala tak měsíc). Také jsem našla lásku a doufám, že náš vztah přečká prázdniny.
Zkoušky už mám skoro hotové, a tak si říkám, co budu v těch nadcházejících měsících volna dělat. Těším se na čtení, konečně si budu moct sama vybrat a číst třeba celé dny. Taky doufám, že se ve mně třeba probudí múza a něco napíšu. Budu mít čas i na sledování filmů. To vše se dá zužitkovat tady na blogu a přiznám se, že mi blogový svět trochu chybí. Můžete tedy očekávat, že se tu v dohledné době zjevím :) Genevieve
P. S. : Právě mě napadlo nové slovo. Proč neříkat místo "úhel pohledu" jen "úhled"? Jazyková ekonomie :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete mě (zpět na blogu)?

Ano
Ne
Je mi to jedno

Komentáře

1 Sentencia Sentencia | Web | 5. června 2013 v 9:39 | Reagovat

koukám, že ti škola taky leze pěkně na mozek... :) já se ani po dvou semestrech literatury o 19. století nebyla schopná na ni dívat s nadhledem...národní obrození mě prostě nebaví a nic mi neříká. Díla, napsaná mimo něj, už jsou fajn a kolikrát se dají číst, ale jungmann, dobrovský, čelakovský... ne-e... :)

2 Veronika Veronika | E-mail | Web | 7. června 2013 v 14:02 | Reagovat

Krásně napsáno, jako bych to psala já:) Také jsem v literatuře našla.. Jak to říct, no prostě mě teď číst baví... Mimochodem, úhled je dobrej. To bych používala často ;D

3 Eillienessis Eillienessis | Web | 9. června 2013 v 0:08 | Reagovat

Jestli se tu má někdo omlouvat za neaktivitu,měla bych to být v první řadě já.Již jsem zaznamenala,že jsi se přestěhovala na novou adresu,trošku jsem ti to tady prošmejdila a musím říct,že tu máš velmi útulno:).Když jsem si přečetla komentář u sebe na blogu,že na Snu končíš,nejdřív jsem se vyděsila,ale chápu tu změnu.Nový životní směrmožná i etapa,tak proč ne rovnou se vším všudy? Těším se,až si přečtu Kostku cukru,co tady vidím v seznamu a další záležitosti.Četla jsem v jednom z článků,že sis jako obor vybrala editorství,což mě opravdu překvapilo, a jsem ráda,že jsi s volbou i studiem tak spokojená.Skoro ti to až závidím:D,sama bych měla ráda jasno v tom,kam vlastně po maturitě půjdu.
Literatura mě o prázdninách čeká také,především ta povinná,ale už se na to celkem těším.Poslední rok se čtením poměrně zaostávám a tak se na to,až otevřu nějakou zajímavou knížku,docela těším:). Ale načítat knížky jako součást studia,to není vůbec špatná představa,samotné by se mi to líbilo, i když toho Jiráska bych mohla vynechat.Staré pověsti české se ještě dají,ale to je z mého úhlu pohledu (úhledu,proč ne:D...) asi to jediné.
A co se týče té lásky,pevně věřím,že se u tebe zdrží mnohem déle,než jen na prázdniny!:)
Těším se na další články,Genevieve (měla nutkání napsat Alex,zvyk je železná košile:D),vím,že jsi zodpovědnější než já a své sliby,na rozdíl od těch mých, dokážeš dodržet mnohem líp:))...

4 karinga karinga | Web | 24. června 2013 v 23:47 | Reagovat

Chceme tě - zpět na blogu :) literatura je prima, obzvášť ta dobrovolná. Ale ruku na srdce- já těch 30ti knih nelituji ani trošku. Nikdy bych neřekla, že se mi může líbit takový Jirásek... zamilovala jsem si  Šlejhara... člověka to hodně obohatilo. Tedy kromě parnasisty Vrchlického- hrozný patlal. A tvá láska? Že by někdo z univerzity?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama